O nas

Drukarnia „TEMPOPRINT” to 30 lat doświadczeń w branży poligraficznej. Początkowo, działalność firmy nie wykraczała poza granice regionu szczecineckiego, skupiając się głównie na zaspakajaniu potrzeb lokalnych klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, licznymi inwestycjami w park maszynowy i nowoczesne technologie, rozpoczęliśmy obsługę zleceń na ogólnopolską skalę, dostarczając swoje produkty także klientom zagranicznym.  Nasze bezkompromisowe podejście do zagadnień jakości usług i fachowości personelu pozwoliło nam podjąć współpracę zarówno z klientami biznesowymi jak  i  indywidualnymi.

Elastyczność działania stała się wizytówką naszej firmy. Dzisiaj, poza standardowymi formatami poligraficznymi (ulotki, foldery, albumy, kalendarze, wizytówki itp.) realizujemy także specjalistyczne zamówienia obejmujące m.in. druk wielkoformatowy (np. billboardy), materiały POS oraz systemy prezentacji. Jakości naszych usług, poza wykwalifikowaną kadrą, pilnuje technologia światowego lidera w dziedzinie poligrafii  firmy HEIDELBERG. Maszyny tego uznanego producenta są eksploatowane w naszej drukarni. Jako w pełni profesjonalna firma poligraficzna, posiadamy własne studio DTP, pozwalające nam świadczyć również usługi projektowania graficznego zleconych prac. Oprócz tego został w ostatnim czasie zainstalowany system  CTP (cyfrowego naświetlania płyt offsetowych) firmy SCREEN – jest to system najnowszej generacji, który pozwala na perfekcyjne przygotowanie materiałów do druku.

Jakiś czas temu wdrożyliśmy o kolejne urządzenie uzupełniające nasze możliwości produkcyjne. Nie dzielimy już prac na te, które mogą być wydrukowane u nas i te których druk był nieopłacalny ze względu na ograniczenia druku offsetowego. Kładziemy szczególny nacisk na szybkość działania. W ramach usługi druku cyfrowego jesteśmy w stanie zapewnia Państwu realizacje niskonakładowych zleceń druku już w kilka godzin. Cykl wydruku pomija etap naświetlania, montażu i kopiowania płyt, dlatego pozwala uniknąć wielu błędów i skrócić maksymalnie czas realizacji. Technologiczne zaawansowanie maszyny cyfrowej umożliwia druk dwustronny, personalizowany, numerowany, itp…., na różnych gramaturach papieru. Podejmujemy się wykonania niskonakładowych, złożonych zleceń, gdzie niewielka ilość drukowanych materiałów łączy się z ich dużą objętością. Są to na przykład książki, foldery, katalogi, materiały szkoleniowe w nakładach kilku – kilkudziesięciu sztuk. Zawsze dajemy możliwość wykonania testowego wydruku, który jest dokładną próbką całego nakładu. Zaletą druku cyfrowego jest niski nakład, druk już od 1 sztuki, krótki czas druku, personalizacja druków z wykorzystaniem danych zmiennych (dane teleadresowe, numeracja itp.

Firma

GWARANTUJEMY !

ZROBIMY ABSOLUTNIE WSZYSTKO ABY TWOJE ZAMÓWIENIE BYŁO GOTOWE NA CZAS

ODBIERAMY TELEFONY I ODPISUJEMY NA ZAPYTANIA NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY

NIE MASZ PROJEKTU? OTRZYMASZ PROFESJONALNE PROPOZYCJE

UCZCIWE CENY


W 2006 r otrzymaliśmy statuetkę Mocarz Gospodarczy,
W kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach”:
za bezkompromisowe podejście do zagadnień jakości usług i fachowości personelu oraz elastyczność działania. 


3f998a17f03121dff65d2f879fa26fdb55abb8

Wszystkich sympatyków i klientów naszej drukarni,
zapraszamy do odwiedzenia naszego oficjalnego profilu na portalu Facebook 
i polubienia naszej strony,
na której znajdują się bieżące informacje dotyczące naszej działalności.

https://pl-pl.facebook.com/DrukarniaTempoprintSzczecinek/