Katalogi

Katalogi Firmowe | Raporty Roczne | Karty Katalogowe

Drukujemy katalogi w dowolnym formacie od A6 do A3 w oprawie zeszytowej i klejonej. Stosujemy różne formy uszlachetniania, takie jak laminowanie folią błyszczącą lub matową, lakierowanie, lakierowanie punktowe UV, co pozwala uzyskać produkt na miarę potrzeb każdego Klienta.

Wykonanie: Cały proces realizacji katalogów (projekty, montaż, naświetlanie, druk, obróbka introligatorska) wykonywany jest  na miejscu w naszej drukarni.

Projekt graficzny: Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu katalogu firmowego nasze studio graficzne,  za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia do katalogu. Ładna szata graficzna katalogu jest podstawą sukcesu w reklamie.

Podłoże: Do druku katalogów firmowych stosujemy papier kredowany matowy lub z połyskiem. Popularnie okładka jest dwukrotnie grubsza od kartek wewnątrz jednak nie jest to reguła. Często stosowaną kombinacją jest 200 g okładka + 135 g środek.

Format: Oferujemy szereg formatów dostępnych w standardzie, z możliwością wykonania innych na specjalne życzenie Klienta.

Uszlachetnianie: Na okładkach katalogów zalecamy laminat matowy lub błyszczący w celach zabezpieczenia przez ścieraniem się podczas eksploatacji przez odbiorców. Dodatkowo możemy zastosować lakier punktowy UV, celem wyróżnienia poszczególnych elementów graficznych takich jak logo czy zdjęcia.

Oprawa:Dostępne oprawy dla katalogów firmowych to: – oprawa zeszytowa – dosępna dla objętości max. do 80 stron – oprawa klejona – zalecana dla objętości powyżej 40 stron – oprawa w zszywkę z uszkiem do wpinania w segregator

Inne: Katalogi mogą być wyposażone w 2 lub 4 otwory celem umieszczania ich w segregatorach jako tzw. karty katalogowe.

 

ZSZYWKA Z USZKIEM DO WPIĘCIA W SEGERGATOR