Notesy | Papiery firmowe | Akcydensy

Notesy Klejone | Notatniki

Wykonanie: Notesy są klejone z boku lub z góry, miękki klej pozwala na łatwe wyrywanie kartek. Na spodzie każdego bloczka stosujemy sztywny karton.

Projekt graficzny: Na miejscu nasze studio graficzne za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny.

Papier: Do druku notesów firmowych stosujemy przede wszystkim papier 90 g. Okładkę w notesach standardowo drukujemy na papierze kredowanym 200 g.

Format: Szeroka oferta formatów notesów firmowych dostępnych w standardzie z możliwością wykonania dowolnych innych formatów na indywidualne zamówienie.


Papier firmowy – listowniki

Zastosowanie: Papier firmowy niezastąpiony przy wszelkiej korespondencji firmowej, doskonały do druku ofert cenowych, faktur itp.

Wykonanie: Cały procesdruku papieru (projektowanie, montaż, naświetlanie, druk, obróbka introligatorska) wykonujemy na miejscu w naszej drukarni.

Projekt graficzny: Nasze studio graficzne za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa profesjonalny projekt papieru.

Podłoże: Do druku papieru firmowego stosujemy przede wszystkim papier 100 g. Jest to wysokogatunkowy papier z zastosowaniem do druku w drukarkach wszelkiego typu. Na specjalne zamówienie możemy zastosować dowolne inne rodzaje papierów zgodnie z życzeniem klienta.

Druk: Papier firmowy drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK, lub Pantone na maszynach 4 kolorowych z matryc CTP.

Inne: Papier firmowy może zostać wyposażony w perforację ułatwiającą jego składanie w wyznaczonych miejscach (na pół lub na 3 części) oraz 2 lub 4 otwory pozwalające umieszczać poszczególne kartki w segregatorze.


Druki Magazynowe | RW | WZ | Faktury | Samokopie

Oferujemy wysokiej jakości druki akcydensowe przydatne dla szkół, biur oraz osób prywatnych. Drukujemy akcydensy na papierze offsetowym lub samokopiującym.

Samokopie: Druk:Drukujemy na wysokojakościowym powlekanym papierze samo-kopiującym o wysokiej białości, perfekcyjnej jednolitości i stabilności wymiarowej. Papier ten posiada wysoką odporność na temperaturę, światło, wilgotność I ciemnienie.

Zastosowanie: Przeznaczony do produkcji różnego rodzaju formularzy wymagających wielokrotnych kopii (np. firmowe faktury, druki akcydensowe, formularze, bloczki, bilety, druki ścisłego zarachowania, przelewy, polisy itp.).