Fotografia

 

Jesteśmy pasjonatami i miłośnikami fotografii. Nasze zdjęcia były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.  Stawiamy na wysoką wartość artystyczną zdjęć. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i z zaan-gażowaniem. Fotografia to dla nas sztuka, nie rzemiosło. Posiadamy w pełni wyposażone, przestronne studio fotograficzne. Na miejscu możliwość druku zdjęć w dowolnym formacie, a także albumów i foto-książek w wysokiej jakości. Zdjęcia możemy wykonać we włąsnym profesjonalnym studio graficznym lub innym miejscu wsakazanym przez Klienta. Oferujemy Państwu następujące usługi fotograficzne:

  • FOTOGRAFIA PRZEDMIOTU
(zdjęcia produktów do katalogów,  gazetek reklamowych  i inne. ) Oferujemy wykonanie najwyższej klasy fotografii Państwa produktów. Każde zlecenie dobierane jest indywidualnie do potrzeb klienta. Wykonujemy zdjęcia w profesjonalnym studiu fotograficznym na różnych jednolitych tłach by przedmioty były jak najbardziej widoczne.
  • FOTOGRAFIA WNĘTRZ I BUDYNKÓW

Jeżeli chcą Państwo pokazać wnętrze swojego lokalu użytkowego, budynku lub innego obiektu najlepszym wyjściem są profesjonalne zdjęcia. Proponujemy zdjęcia klasyczne, szerokokątne oraz o dużym zakresie tonalnym