Ulotki reklamowe

Ulotki to obecnie najpopularniejsza forma reklamy, są tanie, łatwe w dystrybucji i skuteczne. Proponujemy Państwu wykonanie ulotek w różnych rozmiarach: Ulotki A4, A5, A6, ulotki DL (1/3 formatu A4) oraz ulotki składane: A3/A4, A4/A5: A4 składane na 3 do DL, 3 x A5 składane do A5 w C.

Zastosowanie:Ulotki reklamowe są popularną i wygodną formą prezentacji oferty firmowej.

Wykonanie: Cały proces realizacji zlecenia (projektowanie, montaż, naświetlanie, druk, obróbka introligatorska) wykonujemy samodzielnie na miejscu bez pośredników czy podwykonawców. Dzięki temu niskie ceny oraz terminy są gwarantowane.

Projekt graficzny: Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu folderu reklamowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

Podłoże: Do druku ulotek reklamowych oferujemy szeroki wybór gramatur kredowanego papieru matowego lub z połyskiem. Dla małych formatów (A6 i A5 i 1/3 A4) polecamy papier kredowany 135 g z połyskiem. Przy większych formatach polecamy papier 200 g. Wymagający Klienci wybierają czasem papier o gramaturze 250 g, a nawet 300 g, który popularnie stosowany jest jako okładki broszur I katalogów.

Format: Szeroka oferta formatów ulotek reklamowych dostępnych w standardzie z możliwością wykonania dowolnych innych formatów na życzenie.   Druk: Ulotki reklamowe w duzych nakładach drukujemy w technologii offsetowej.