Kalendarze

KALENDARZE JEDNODZIELNE

Proponujemy Państwu kalendarze reklamowe jednodzielne.
Zaprojektowane tak aby były niedrogie i wygodne w eksploatacji, a także transporcie.
Dostępne dwa formaty kalendarza jednodzielnego Maxi
i Mini. 

Wymiary kalendarza – dostępne dwa formaty.
1. Kalendarz jednodzielny MAXI :
Format – 440 x 630 mm, główka – 310 x 440 mm
2. Kalendarz jednodzielny MINI :
Format – 320 x 480 mm, główka – 220 x 320 mm

Główka w każdym kalendarzu posiada indywidualny nadruk w pełnym kolorze (CMYK) na sztywnym kartonie stromcard, jednostronnie kredowanym, który dodatkowo zabezpieczamy lakierem UV.

Plecki kalendarza wykonane ze sztywnego kartonu, standardowo posiada nadruk w jednym kolorze dobranym do koloru główki lub ba zyczenie w pełnym kolorze (CMYK). Na dole umieszczone dane teleadresowe firmy.

Kalendarium duże, czytelene, zrywalne, drukowane na papierze offsetowym o grubości 90g/m2, w dwóch kolorach – czarny (+ odcienie) oraz czerwony, zawiera imieniny i święta w języku polskim. Kalendarz posiada 1 blok z trzema miesiącami na 1 stronie. Każdy kalendarz posiada przesuwne czerwone plastikowe okienko wskazujące aktualną datę.


KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Kalendarze trojdzielne

1. Kalendarz trójdzielny główka kaszerowana
 wymiary: całość – 320 x 880 mm, główka – 290 x 320 mm

Główka w każdym kalendarzu posiada indywidualny nadruk w pełnej kolorystyce (CMYK) na kartonie jednostronnie kredowanym, który dodatkowo zabezpieczamy lakierem UV. Główka – oprawiana na tekturze z efektem wypukłości (kaszerowana). Z tyłu posiada zawieszkę z otworem do wieszania.

Plecki kalendarza wykonane ze sztywnego kartonu w zależności od wybranego wariantu cenowego posiadają nadruk w dowolnym jednym kolorze, lub zadruk jest wielokolorowy.

2. Kalendarz trójdzielny główka na tekturze
wymiary: c
ałość -  320 x 780 mm, główka tektura 2 mm – 180 x 320 mm

Druga wersja główki kalendarza trójdzielnego składa się z grubej na 2 mm tektury o wysokiej sztywności, na której naklejana jest zadrukowana i zalakierowana oklejka z grafiką.

Kalendarium klejone, zrywalne wydrukowane jest na papierze offsetowtm 80g/m2, każda część kalendarium zawiera imieniny i święta w języku polskim. Na środkowym kalendarium znajduje się przesuwne czerwone plastikowe okienko wskazujące aktualną datę.


 

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Maksymalne wykorzystanie powierzchni plansz kalendarza z przeznaczeniem na reklamę firmy i fotografie. Projekt, format kalendarza, jak i ilość plansz każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów ( np. 7-cio planszowy, 13-sto planszowy).
Oprawa spiralna (drut w dowolnym kolorze).

Wymiary kalendarza:
1. Standard 470×330 mm
2. Inny format do uzgodnienia

Zastosowanie:
Maksymalne wykorzystanie powierzchni plansz kalendarza z przeznaczeniem na reklamę firmy. Kalendarze planszowe to doskonałe połączenie funkcji praktycznej, informacyjnej i reklamowej. Jak wiemy kalendarz reklamowy jest skutecznym narzędziem marketingu, stąd też kalendarze wieloplanszowe stanowią doskonałą wizytówkę firmy i służą utrwalenie wizerunku w świadomości klientów.

Projekt graficzny:
Przygotujemy kompleksowy projekt graficzny kalendarza (kalendarium i grafikę). Projekt, format kalendarza, jak i ilość plansz kalendarza każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Podłoże:
Kalendarze palnszowe wykonujemy na szlachetnych gatunkach papieru. Druk na papierze kredowym matt lub błysk  o gramaturze od 200g/m2.

Uszlachetnianie:
Okładkę i karty kalendarza na życzenie wzbogacamy lakierem UV w całości lub strefowo, celem wyróżnienia poszczególnych elementów graficznych takich jak logo czy zdjęcia.

Oprawa:
Kartki kalendarzy są łączone metalową spiralą z zawieszką.
Do wyboru spirale w kolorze czarnym, białym, srebrnym lub złotym. Spirala może być założona po krótkim lub długim boku.


NOWOŚĆ
Kalendarz FOTO z Twoimi zdjęciami

Zastosowanie:
Kalendarz nie musi być tylko użyteczny. Może być ozdobą nie tylko Twojej ściany oraz fantastyczną pamiątką. Dlatego kalendarz jest wspaniałym niepowtarzalnym prezentem na każdą okazję i dla każdego: rocznica, urodziny, święta, dzień Babci i Dziadka, dzień Mamy, Taty, Walentynki i wiele innych okazji, a nawet bez okazji :-)

Projekt graficzny:
Projekt graficzny kalendarza przygotujemy dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświa-dczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 Druk:
Kalendarz drukowany jest w niskonakładowej technologii cyfrowej, w pełnym kolorze na specjalnym papierze, błyszczącym o gramaturze 200g/m2

Opis produktu:
- własne zdjęcie/grafika na każdy miesiąc
- w kalendarzu zaznaczone  własne święta (urodziny, rocznice, specjalne  wydarzenia rodzinne i towarzyskie itp.)


KALENDARZE BIURKOWE – PLANER

Kalendarze biurkowe leżące typu „planer” stanowią znakomitą promocję firmy,
a przy tym doskonale pełnią funkcje organizera.
Kalendarz biurkowy składa się z kilkudziesięciu odpowiednio zaprojektowanych kart,
przeznaczonych na różnego rodzaju notatki.

Wymiary kalendarza:
1. 350 x 490 mm MAX

Zastosowanie:
Duże notesy biurkowe z kalendarzem to zawsze praktyczny upominek reklamowy na nowy rok. Blok z tygodniowym planem, notatnikiem i kalendarzem.

Opis produktu:
Planer to blok składający się z 53 kartek (każda na 1 tydzień roku) zawierający kalendarz i notes lub plan dla każdego dnia tygodnia. Oferujemy także wersję ekonomiczną 25 kartkową dla tych, którzy nie prowadzą systematycznych notatek każdego tygodnia. Każda kartka może być w łatwy sposób wyrwana z bloku dzięki zastosowanemu miękiemu klejeniu. Notesy są klejone z dołu, miękki klej pozwala na łatwe wyrywanie kartek.

Projekt graficzny:
Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu podkładu biurkowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

Podłoże:
Do druku planerow stosujemy papier offsetowy 90 g/m2.


KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE – MINI

Zastosowanie:
Całoroczna forma reklamy dla każdej firmy.Wymiary kalendarza:
Format kalendarzyka - 110×130 mm,

miejsce na reklamę firmy przód  – 110 x50 mm, tył – 110x130mm
Wymiar kalendarium – 98×78 mm
 Druk:
Kalendarzyk drukowany jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Sztywny karton 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość kalendarza. Całość kalendarzyka zabezpieczona i wzbogacona lakierem UV.
Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 90g w kolorystyce czerwono-czarnej lub do uzgodnienia.

Opis produktu:
Kalendarzyk biurkowy stojący o składnej podstawie z wyrywanym 12 kartkowym kalendrium. Kalendarzyk biurkowy MINI ma kalendarz miesięczny z zaznaczonymi świętami, numeracją dni i tygodni, specjalnym polem na notatki.