Dyplomy

Dyplomy | Certyfikaty| Karty okolicznościowe | Podziękowania

 

Dyplomy, certyfikaty są najczęściej pisemnym dowodem na posiadanie pewnych umiejętności, lub osiągnięcia określonego tytułu. Dzięki naszej firmie Państwa dyplomy oraz certyfikaty będą ciekawe i niepowtarzalne. Dyplomy drukujemy na kartonie bielonym 250g.

 

Zastosowanie:

Jeśli Państwa firma prowadzi szkolenia, konferencje i inne formy spotkań, po których można wręczyć swoim współpracownikom i pracownikom dyplom lub certyfikat to z chęcią podejmiemy się realizacji takiego projektu. Zaprojektujemy indywidualny certyfikat lub dyplom tak, aby bez wahania każdy powiesił go na ścianie i pamiętał o Państwa firmie! Oferujemy Państwu również projekty, oraz druk dyplomów okolicznościowych na wszystkie okazje (imprezy integracyjne, zawody sportowe, uroczystości szkolne) .

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu dyplomu, nasze studio przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt.

Papier:Certyfikaty i dyplomy wymagają zastosowania grubszych papierów. My proponujemy najwyższej jakości papier do druku dyplomów nawet do gramatury 350g. Najczęciej jednak drukujemy dyplomy na papierze Stromcard jednostronnie powlekanym.

Druk:

Dyplomy drukujemy w zalezności od nakładu w technologi offsetowej i cyfrowej w pełnym kolorze. Ta druga umożliwia personalizowany druk dyplomów i certyfikatów. Na każdym egzemplarzu mogą znaleźć się inne dane osobowe.