Dyplomy

Dyplomy | Certyfikaty| Karty okolicznościowe | Podziękowania

Dyplomy, certyfikaty są najczęściej pisemnym dowodem na posiadanie pewnych umiejętności, lub osiągnięcia określonego tytułu. Jeśli Państwa firma prowadzi szkolenia, konferencje i inne formy spotkań, po których można wręczyć swoim współpracownikom i pracownikom dyplom lub certyfikat to z chęcią podejmiemy się realizacji takiego projektu. Zaprojektujemy indywidualny certyfikat lub dyplom tak, aby bez wahania każdy powiesił go na ścianie i pamiętał o Państwa firmie! Oferujemy Państwu również projekty, oraz druk dyplomów okolicznościowych na wszystkie okazje (imprezy integracyjne, zawody sportowe, uroczystości szkolne). Dzięki naszej firmie Państwa dyplomy oraz certyfikaty będą ciekawe i niepowtarzalne. Dyplomy drukujemy w zależności od nakładu w technologi offsetowej i cyfrowej w pełnym kolorze. Ta druga umożliwia personalizowany druk dyplomów i certyfikatów. Na każdym egzemplarzu mogą znaleźć się inne dane osobowe. Standardowo dyplomy drukujemy na kartonie bielonym 250-300g

Dyplomy

Technologia:

Dyplomy wykonujemy w dwóch technikach druku – offsetowej oraz druku cyfrowym w zależności od wybranej specyfikacji technicznej.

 

Zadruk:

W przypadku dyplomów możliwy jest wyłącznie zadruk jednostronny (4+0) w kolorystyce CMYK. Kolory specjalne np. Pantone wykonujemy w ramach indywidualnej kalkulacji.

Formaty:

Dyplomy wykonujemy w 3 formatach: najpopularniejszym  A4 (210×297 mm) oraz A3 (297×420 mm) i A5 (148×210 mm).