Etykiety

Etykiety | Naklejki samoprzylepne | Stickery

Zastosowanie:Etykiety na produkty, etykiety znamionowe, naklejki informacyjne, naklejki reklamowe, naklejki informacyjne, stickery, naklejki okolicznościowe, itp.

Druk:

Naklejki drukujemy w kilku różnych technologiach w zależności od zastosowania i nakładu. Standardowe naklejki drukowane są w pełnym kolorze CMYK na papierze samoprzylepnym powlekane lakierem offsetowym, istnieje mozliwość dodatkowego zabezpieczenia lakierem UV. Zastosowanie techniki UV zapewnia dużą odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne.

W  niskich nakładach naklejki drukujemy na maszynie cyfrowej. Zastosowanie tej techniki pozwala na wydrukowanie nawet 1 szt. bez ponoszenia wysokich kosztów przygotowania do druku. Naklejki mogą być pocięte w stosie lub nacinane w arkuszach.

 Projekt graficzny: Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu naklejki nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz.

Format: Pełna dowolność w zakresie formatu z możliwością wykonania dowolnego kształtu naklejki – etykiety samoprzylepnej. Inne: Naklejki podcinamy od spodu, co bardzo ułatwia naklejanie ich na podłoże. Dodatkowa opcja za opłatą – wycinanie etykiet za pomocą wykrojnika (duże nakłady). W przypadku małych nakładów posiadamy maszyny i urządzenia umożliwiające wykonanie naklejek o różnych kształtach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów wykrojnika.