Wizytówki

Karty Rabatowe | Kalendarzyki | Metki | Karty Klienta
Zastosowanie: Wizytówki pełnią w naszym życiu bardzo ważną rolę zarówno reklamową jak i informacyjną, są: – źródłem wiedzy o firmie-usłudze-osobie, – pamiątką po służbowym lub towarzyskim spotkaniu. Poza nazwą firmy, logo i nazwiskami właściciela lub przedstawiciela, umieszcza się dane kontaktowe, czyli numer telefonu, adres e-mail, stronę internetową oraz ewentualnie numer komunikatora. Wręczanie nowo poznanym osobom swojej wizytówki jest powszechnie uznawane za oznakę uprzejmości i szacunku. Wizytówki w świecie handlu i biznesu niosą za sobą także dodatkowy przekaz, jakim jest prestiż i ranga. Stały się popularne w praktycznie każdym kręgu społecznym. To właśnie one świadczą o tym, jak na rynku będzie postrzegana nasza firma.
Format: Wymiar 90×50 mm, 85×55 mm lub wielokrotność. Uniwersalny format pozwala zastosować ten produkt jako wizytówkę, kalendarzyk, metkę do odzieży i wiele innych.
Projekt graficzny: Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu wizytówki wykonamy dla Państwa odpowiedni projekt graficzny.
Inne: Ten produkt można wyposażyć w zaokrąglone rogi, otwór,  a także rewers z kalendarzykiem.